Монтаж металевих колон

Монтаж металевих колонМеталеві колони і сталеві конструкції, як правило, виконують роль скелета для будівлі. Від міцності цих елементів залежить загальна якість будівлі. Монтаж металевих колон - це процедура, що вимагає особливої уважності і точності. Тут не допускається поспіх, а якість монтажних робіт безпосередньо залежить від рівня професіоналізму монтажників.

Монтаж металевих колон - це дуже відповідальний етап в процесі зведення будівлі. Цей вид будівельних робіт виконується на початковій стадії будівництва і часто визначає успіх всього будівельного процесу. Металеві колони встановлюються так само, як і залізобетонні конструкції. Невеликі елементи монтуються цілком, елементи великогабаритні - по частинах. Для стійкості і довгої служби скелета споруди монтаж металевих колон повинен здійснюватися на міцний фундамент. В якості опори можуть бути використані бетонна заливка, сталеві підкладки або вже готові опорні плити.

Монтаж металевих колон - процедура не проста і, безсумнівно, значуща. При цьому якість самих колон не завжди буде вирішальним фактором, якщо мова йде про довговічність зведеної конструкції. Важливою умовою надійності металевого каркаса буде також якість зварювальних швів, якщо такі є. Великі металоконструкції неможливо встановити цілком. Тут неодмінно стане в нагоді гарне зварювальне обладнання.

Монтаж металевих колон виконає швидко і якісно дослідна команда будівельників і зварників підприємства «Екорембуд».

У нас на озброєнні перебуває по-справжньому унікальне обладнання для зварювання (такого більше немає в Україні), яке дозволяє в рази поліпшити якість зварювальних швів і майже в два рази скоротити часові витрати на монтаж металевих колон.