Про компанію

Экорембуд
строительство, электросварка, генподряд

ТзОВ фірма «Екорембуд» - будівельна організація, що спеціалізується на монтажі металоконструкцій та обладнання промислових комплексів. ТОВ фірма «Екорембуд» розпочала свою діяльність з 1991 року і є ровесницею незалежної України. Кожного року ми удосконалюємося і рухаємося вперед до поставлених цілей.

За час існування компанії була сформована матеріально-технічна база, яка дозволила об'єднати у своїх рядах високопрофесійних працівників. Їх кістяк - це люди з понад 10-річним стажем роботи на монтажі самої високої складності. Наші зварювальники атестовані в ІЕЗ ім. Патона.


Вознюк Юрій Володимирович

Генеральний директор - Вознюк Юрій Володимирович – у 2002 р. закінчив Міжнародний університет «Рівненський економіко-гуманітарний інститут» ім. ак. С.Дем’янчука, за фахом – економіст – фінансист. З 2002  р. працює у ТОВ «Екорембуд», на посаді – бухгалтера-економіста. З 2005 р. – головним бухгалтером ТОВ «Екорембуд», з  2010 р. фінансовий директор ТОВ «Екорембуд». З 2010 р. – депутат Рівненської міської ради. З 2012 – 2019 рр народний депутат України у ВРУ, VII-VIII скликань. З 2012 – 2014 рр, у Верховній Раді України займає посаду - голова підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. З 2014 – 2019 рр займає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. У 2018 р. закінчив Міжнародний університет «Рівненський економіко-гуманітарний інститут» ім. ак. С.Дем’янчука, за фахом – юрист. З 2019 р. фінансовий директор ТОВ «Екорембуд». Аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.


Бабчук Сергій Вікторович

Технічний директор - Бабчук Сергій Вікторович – у 2003 р. закінчив «Національний університет водного господарства та природокористування» , за фахом – інженер з міського будівництва та господарства. Свою трудову кар’єру розпочав у 2003 р. З 2016 року працює у ТОВ «Екорембуд», на посаді начальник виробничо-технічного відділу. У 2017 р. – заступник директора технічного. У 2018 р. – заступник головного інженера. З 2019 р. головний інженер ТОВ «Екорембуд».