Монтаж металевих ферм

монтаж металевих фермПрактичне жодне сучасне будівництво сьогодні не обходиться без використання металевих конструкцій. Така популярність досить легко пояснюється їх перевагами: простота виробництва і монтажу, високі технічні та експлуатаційні характеристики (міцність, легкість, довговічність, стійкість до зовнішніх впливів). Однією зі складових металевих конструкцій є ферми - стрижнева система. Вони застосовуються для перекриття великих прольотів. Крім того, їх використання дозволяє полегшити конструкцію.

Монтаж ферм металевих має свої особливості, які необхідно враховувати в роботі. Тому здійснювати роботу повинні фахівці, які володіють досвідом і знаннями, необхідними для коректного монтажу металевих ферм.

Так, до установлення ферм можна приступати лише після остаточного закріплення колон та зв'язків з ними. Монтаж металевих ферм можна здійснювати як укрупненою групою (блоком), так і по одній. Одразу після установки ферми необхідно вивіряти. Тільки суворо дотримуючись технології можна домогтися високої якості монтажу, від чого залежить надійність і довговічність всієї споруди.

Професійний монтаж металевих ферм здійснюють фахівці компанії «Екорембуд».

Співробітники нашої компанії - фахівці з великим досвідом в монтажі металевих конструкцій будь-якої складності. Використання в роботі якісних матеріалів і устаткування, доскональне знання і дотримування технології дозволяє нам ефективно здійснювати монтаж ферм металевих та інших металоконструкцій. Роботу ми виконуємо оперативно, тому Ви можете бути впевнені, що проект ми здамо чітко в обумовлені терміни.

Якщо Вас цікавить монтаж ферм металевих за помірною ціною, то звертайтеся до нас.