Будівництво нафтових резервуарів

Будівництво нафтових резервуарів Нафта, на сьогоднішній день, є одним з найбільш затребуваних продуктів, у сучасному світі. Кожен день ми використовуємо нафтопродукти у своїх цілях - заправляємо автомобіль, використовуємо їх у виробництві різних синтетичних матеріалів та в побуті. Відповідно даний вид сировини користується величезним попитом, протягом багатьох років.

Одним з ключових фрагментів даної індустрії - залишається процес транспортування та зберігання нафти, оскільки, не достатньо просто пробити свердловину та дістати сировину з-під землі, необхідно доставити її до споживача, а враховуючи високий попит на даний ресурс - йдеться про величезні обсяги. При всьому цьому на першому місці має стояти питання безпеки, адже нафта може приносити не лише користь у повсякденному житті, але й, істотно нашкодити екології та здоров'ю людей, якщо не була витримана технологія зберігання та транспортування, і стався витік.

Наше підприємство зареєстроване у 1991 році. Одним з профілів нашої компанії - є будівництво нафтових резервуарів. З 1994 року, у нас сформована своя матеріально-технічна база, та команда професіоналів, здатних вирішувати найскладніші завдання в своїй галузі. Наші співробітники, інженери та бригадири, так само як і засновники фірми, мають досвід роботи від 10 і до 30 років, та брали участь в будівництві таких промислових об'єктів як: ТОВ «Азот» м. Рівне; Алчевський металургійний комбінат; Калуське ВО «Хлорвініл», та інші. Будівництво нафтових резервуарів - відповідальний та працеємний процес, виконання якого слід довіряти справжнім професіоналам. І саме тому наша компанія завжди готова допомогти вам у будівництві нафтових резервуарів.

Більш докладно про будівництво нафтових резервуарів - можна дізнатися за нашими телефонами.